Endonezce Tercüme Bürosu

EN UYGUN FİYARLAR İLE PROFESYONEL ENDONEZCE ÇEVİRİ HİZMETİ

TrTercüme online tercüme sistemi üzerine kurulmuş ve son teknolojiyi kullanarak müşterilerine en hızlı, zahmetsiz, profesyonel çeviri hizmeti vermeyi amaçlar. TrTercüme 120 dilde her biri kendi alanında uzman yeminli tercüman kadrosuyla çalışır. TrTercüme binlerce referansa hizmet ederek tüm Türkiye ve dünyanın her noktasına hizmet verir. TrTercüme gizlilik ilkesini ön planda tutarak müşterilerine güvenilir hizmet sunar. Tüm çeviri hizmeti ihtiyaçlarınız için 7/24 en hızlı şekilde canlı destek sistemi ile iletişime geçebileceğiniz TrTercüme ekibi, sizlere yüksek kalite standartları ile profesyonel hizmet verir.
Endonezce çevirileriniz yüksek kalite standartlarında çevirilir ve sizlere en kısa teslimat süresi içerisinde ulaştırılır.

ALANINDA UZMAN TERCÜMANLARIMIZ
Tercüme talebiniz doğrultusunda tarafımıza ulaşan dökümanlarınız detaylı bir şekilde incelenir ve alanında uzman ve tecrübe sahibi tercümanlarımıza yölendirilir. Dökümların içeriğine göre teslimat süresi belirlenir ve anında çalışmaya başlanır. Acil tercümelerinizde yine talebiniz doğultusunda birden fazla alanında uzman tercüman görevlendirilir ve tercümeleriniz talep ettiğiniz en kısa sürede tamamlanır. Bunun için sağlam tercüman kadrosu ve dil, kaynak ve hedef dil hakimiyeti gerekir. TrTercüme ekimiz olarak en kaliteli ve uygun tercüme hizmetini vermekten guruluyuz.
Endonezce çevirileriniz için alanında uzman, deneyimli tercümanlarımız sizlere hizmet vermektedir. Endonezce tercümanlarımız Endonezya’da yerleşik olarak yaşamış, alanında uzman kişiler arasından seçilmiştir. Endonezce adına her alanda en hızlı, kaliteli, güvenilir hizmeti vermek birincil amacımızdır.

ENDONEZCE ÇEVİRİ SÜRECİMİZ
Endonezce tercüme talepleriniz TrTercüme bünyesinde bulunan profesyonel tercümanlarımız tarafından en uygun fiyatlarla yapılır. Tercüme talabiliniz bize ulaştığını anda başlar ve dökümanınızı bize mail veya sitemiz üzerinden ilettikten hemen sonra alanlarında uzman tercümanlarımıza atanır. Tercümanlarımız olabilecek en kısa teslim süresini bildiriler. Tarafınıza saniyeler içerisinde fiyat ve teslim süresi bildirilir. Sizin talebinizi onaylamanız durumunda çeviri süreciniz başlamış olur. Bu süreç hakkında, tercümenizin durumu hakkında bilgi alma talebinde bulursanız, çeviri süreciniz hakkında sürekli bilgilendirilirsiniz. Tercümeniz alanında uzman tercümanımız tarafında bizlere teslim edildikten sonra, kalite kontrolekimizi ve editörlerimiz tarafından kalite kontrol sürecimiz başlar. Çeviriniz size tesliminden önce kalite kontrol işlemi başarılı bir şekilde yapılır ve çeviriniz tarafınıza teslim edilir. Çeviri tesliminden sonra herhangi revizyon ve tüm talepleriniz ücretsiz bir şekilde aynı gün içerisinde kaşılanır.

ENDONEZCE
Endonezya dilinin temel sözcük dağarcığı Malaycadandır, Endonezya dili ya da Bahasa İndonesia, 28 ekim 1928 de Cakarta’da yapılan ikinci milliyetçi gençlik kongresiyle resmi dil olarak kabul edilen modern Malaycanın evrimleşmiş biçimidir ama gelişimi boyunca, Cava dilinden ve öteki Endonezya dillerinden, Sanskritçeden (300 gündelik sözcük), arapçadan (yine 300 sözcük), Çinceden, Hollandacadan ve günümüzde de Amerikan ingilizcesinden çok sayıda sözcük alınmıştır. Çok sayıda eşil sözcük bulunması bu olgudan kaynaklanır. Bölgeye, dine, toplumsal çevreye göre aynı kavramı anlatmak için birçok sözcüğe başvurabilir. Ayrıca, kısaltmaların ve yalnızca sözcüklerin başharflerinden oluşan adların hızla çoğaldığını belirtmek gerekir: Örneğin, Sukarno’nun bulduğu bir parola olan berdikari (tek başına başarmak), 4 sözcükten, berdiri datas kaka sendin’den (tek başına ayaklarının üstünde durabilmek) yola çıkılarak oluşturulmuştur çoğu kez, Hollandaca ya da Amerikan ingilizcesi kaynaklı cümle kuruluşlardan etkilenen sözdizimi de bu dilin gelişim içinde olduğu izlenimini uyandırmaktadır.
Şimdi ülkenin resmi dili Malay dili çeşitli olduğunu göstermektedir. Ülkenin resmi dili ilan edilmeden önce, ülkeyi oluşturan ve kendi dilleri olan tüm adalar arasında iletişim kurmak için bir yol olarak kullanılmıştır. Endonezya Farsça ve Arapça gibi birçok başka dillerden ödünç kelimeler almıştır. Endonezce hakkında ilginç olan ise: “o” ve “onun” veya “kız arkadaşı” ve “erkek arkadaşı” gibi kelimeler yok, ama yaşa dayalı insanları ayırt eden kelimeler var.

Hızlı Teklif Al

(*Siparişleriniz (Yeminli/Onaylı) Aynı Gün İçerisinde Tarafınıza Ücretsiz Kargolanır.)

Select FileUpload File