Hakkımızda

Türkiye'nin Profesyonel Çeviri Merkezi

TrTercüme online tercüme sistemi üzerine kurulmuş ve son teknolojiyi kullanarak müşterilerine en hızlı, zahmetsiz, profesyonel çeviri hizmeti vermeyi amaçlar. TrTercüme 120 dilde her biri kendi alanında uzman yeminli tercüman kadrosuyla çalışır.  TrTercüme binlerce referansa hizmet ederek tüm Türkiye ve dünyanın her noktasına hizmet verir. TrTercüme gizlilik ilkesini ön planda tutarak müşterilerine güvenilir hizmet sunar. Tüm çeviri hizmeti ihtiyaçlarınız için 7/24 en hızlı şekilde canlı destek sistemi ile iletişime geçebileceğiniz TrTercüme ekibi, sizlere yüksek kalite standartları ile profesyonel hizmet verir.

Daha Fazla Bilgi

Acil Çevirileriniz için Hızlı Bir Şekilde Sipariş Oluşturabilirsiniz.

Acil Çevirileriniz İçin ;

ONLİNE SİPARİŞ

TrTercüme Olarak Gururluyuz

120 dilde profesyonel hizmet vaadimizi yerine getirebilmekten, mutlu binlerce referansımızdan ve her iş için ayrı alanında uzman tercüman ekimizle gururluyuz.

0
Dünya Dilleri
0
Tercümanlarımız
0
Müşterilerimiz

“Personelimize, teknolojik yeniliklere ve altyapılarımıza yatırım yapıyoruz ve dünya çapındaki dil hizmetlerinin artan talebini karşılamaya devam etmek için bölgesel ve uluslararası ofisler kurduk.”

TRTERCUME

Nasıl Çalışıyoruz?

Sıkça Sorulan Sorular

Tercüme Talebimi Nasıl Oluşturabilirim?

Tercümesini talep ettiğiniz dökümanı sistemimize yükleyerek anında tercüme talebi oluşturabilirsiniz. Veya bize 7/24 saat iletişim bilgilerimizden telefonla veya mail yoluyla ulaşabilir tercüme talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve Onayını Nasıl Alabilirim?

Tercümesi talep edilen dökümanı sistemimize yükledikten veya mail yoluyla bize ilettikten sonra 10 dk içerisinde fiyat teklifiniz oluşturulur ve tarafınıza bildirilir.

Tercümem Ne Zaman Teslim Edilir?

Talep edilen zaman ve talep edilen tercümenin içeriğine bağlı olarak en hızlı şekilde tercümeniz teslim edilir.

Yeminli Tercümem Ne Zaman Tarafıma Kargolanır?

Yeminli tercümeniz aynı gün içerisinde tarafınıza kargolanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar

“TrTercüme ekibi hızlı ve başarılı hizmet sunuyor. Tercüme süreç yönetimleri çok iyi. Müşteriyle sürekli iletişim halinde olmaları ayrıca güven veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim!”

Numan Eskici

“TrTercüme ekibinden aldığımız olağanüstü hizmet seviyesinden çok etkilendik. Şirketimizin tercüme işlerinde TrTercüme ekibini tercih edeceği kesin. Başarılarınızın devamını dileriz.”

Gülden Vurgu

GTI Group

“My team has been very happy with the translations we have received thus far. Your process manager is a consummate professional and we have been extraordinarily pleased with all projects.”

Laurence Rideout

VP Engineering

Hızlı Teklif Al

(*Yüklenemeyen veya Büyük Boyutlu Dökümanlarınız İçin Lütfen İletişime Geçiniz.)
(*Siparişleriniz (Yeminli/Onaylı) Aynı Gün İçerisinde Tarafınıza Ücretsiz Kargolanır.)
Select FileUpload File