Profesyonel Tercüme

PROFESYONEL TERCÜME HİZMETİMİZ

Trtercüme olarak profesyonel, kaliteli, güvenilir, en uygun fiyatla çeviri hizmeti vermek ve çevirilerinizin  teklifimizde belirtilen gün ve saatte tarafınıza teslimi en önemli önceliğimizdir. Bizimle yapacağınız çalışmalarda, sizin onay ve bilginiz haricinde evraklarınız asla 3. Şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. TrTercüme olarak işlerinizin gizliliği son derece önemlidir, bizim için tarafımıza iletilen tüm dökümanlar özel ve gizlidir. Sistemimizde doküman aktarımınız güvenli bir şekilde yapılır. Profesyonel hizmetlerimizin yanısıra ahlaki ve etik kavramlar çerçevesinde prensiplerimizi ön planda tutarak müşteri odaklı çalışırız.

Tercüme hizmetimiz sizin tarafımıza ulaşmanız itibariyle başlamış olur. Online çeviri taleplerinizde üye olmanıza gerek olmaksızın talebinizi çok hızlı bir şekilde oluşturabilir, dökümanınızı kolay bir şekilde sistemize yükleyip böylece tarafımıza gönderebilirsiniz. Tüm dillerden çeviri  taleplerinizi günün hangi saati olduğu farketmeksizin 7/24 oluşturulabilirsiniz.  Tercüme edilmesini talep ettiğiniz dökümanınız tarafımıza ulaştıktan sonra ayrıntılı bir şekilde incelenir. İnceleme sonucu tarafınıza saniyeler içerisinde en uygun profesyonel çeviri fiyatı ve en kısa teslimat süresi gibi bilgiler iletilir. Onay vermeniz durumunda dökümanınız alanında uzman, dil hakimiyeti yüksek tercümanlarımıza yönlendirilir ve çeviri süreciniz anında başlar. Tüm tercümanlarımız özenle, belirli sınavlar uygulanarak seçilerek, uzmanlık alanına göre yerleştirme yapılır. Bu süreçte çeviri durumunuzla ilgili talebiniz doğrultusunda bilgilendirilirsiniz. Trtercüme ekibine 7/24 ulaşabilirsiniz. Çevirmenlerimiz tarafından çeviri işleminiz tamamlandığı takdirde, kalite kontrol sürecimiz başlar. Dökümanınızın size tesliminden önce, kalite kontrol ekibimiz ve editörlerimiz tarafından ayrıntılı kontrol edilir ve editörlerimizin onayından sonra, dökümanınız size teslim edilir. Dökümanınızı yeminli veya  noter onaylı talep ettiğiniz takdirde çeviri işlemi bitimiyle aynı gün noter onay işlemi gerçekleştirilip yine aynı gün tarafınıza ücretsiz ve hızlı bir şekilde kargolanır. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda destek ve ücretsiz revize sürecimiz başlar ve en geç 1 saat içerisinde sorun giderilir.

Çevirileriniz  gerek 1 sayfa gerekse 1000 sayfa farketmeksizin aynı özen ve titizlikle yapılır. Sahip olduğumuz tecrübemiz ile, profesyonel, kalite, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi, en hızlı teslimat süresi ve en uygun fiyatlarla yerine getirme hedefindeyiz.