TÜRKİYE’NİN PROFESYONEL ÇEVİRİ MERKEZİ

TÜRKİYE’NİN PROFESYONEL ÇEVİRİ MERKEZİ

TrTercüme Türkiye’nin  profesyonel hizmet veren çeviri ajansıdır.  TrTercüme ve son teknolojiyi kullanarak müşterilerine en hızlı, zahmetsiz, profesyonel çeviri hizmeti vermeyi amaçlar. TrTercüme her alana özel deneyimli tercüman kadrosu ile profesyonel, kaliteli, hızlı ve sizler için en uygun fiyatlarla çalışır. TrTercüme binlerce referansa hizmet ederek tüm Türkiye ve dünyanın her noktasına hizmet verir. TrTercüme gizlilik ilkesini ön planda tutarak müşterilerine güvenilir hizmet sunar. Tüm çeviri hizmeti ihtiyaçlarınız için 7/24 en hızlı şekilde canlı destek sistemi ile iletişime geçebileceğiniz TrTercüme ekibi, sizlere yüksek kalite standartları ile profesyonel hizmet verir.

TrTercüme Türkiye Çeviri Hizmetleri anlamına gelir. Türkiye’de global erişime sahip uluslararası bir çeviri ajansı olarak ismimizi kazandık. 100’den fazla ülkede bulunan çevirmenler ve 120’den fazla dil desteğiyle, dünyanın her yerinde ihtiyacınız olan dil uzmanlığına sahibiz. Birçok müşterimiz TrTercüme ‘nin gereksinimleri için en iyi çeviri şirketi olduğunu düşünüyor ve biz müşteri memnuniyetimizle gurur duyuyoruz.

Her dil bilen tercüman olamaz ve tercüme yapamaz. Tercümanlık dil hakimiyeti olan, eğitimini almış, alanında belli bir tecrübeye sahip kişiler tarafından uzmanlık alanına göre yapılan bir meslektir. Trtercüme tercümanları özel sınav ve mülakatlar sonucu özenle seçilmiş, alanında uzman ve tecrübeli tercümanlardır. TrTercüme tercümanları profesyonel çeviri hizmeti ile gizlilik esasını ilke edinerek  müşterilerinin tercüme ihtiyacına anında destek olmayı, işi zamanında ve hatasız teslim etmeyi amaçlar.

Tercüme hizmetimiz sizin tarafımıza ulaşmanız itibariyle başlamış olur. Online çeviri taleplerinizde üye olmanıza gerek olmaksızın talebinizi çok hızlı bir şekilde oluşturabilir, dökümanınızı kolay bir şekilde sistemize yükleyip böylece tarafımıza gönderebilirsiniz. Tüm dillerden çeviri  taleplerinizi günün hangi saati olduğu farketmeksizin 7/24 oluşturulabilirsiniz.  Tercüme edilmesini talep ettiğiniz dökümanınız tarafımıza ulaştıktan sonra ayrıntılı bir şekilde incelenir. İnceleme sonucu tarafınıza saniyeler içerisinde en uygun profesyonel çeviri fiyatı ve en kısa teslimat süresi gibi bilgiler iletilir. Onay vermeniz durumunda dökümanınız alanında uzman, dil hakimiyeti yüksek tercümanlarımıza yönlendirilir ve çeviri süreciniz anında başlar. Tüm tercümanlarımız özenle, belirli sınavlar uygulanarak seçilerek, uzmanlık alanına göre yerleştirme yapılır. Bu süreçte çeviri durumunuzla ilgili talebiniz doğrultusunda bilgilendirilirsiniz. Trtercüme ekibine 7/24 ulaşabilirsiniz. Çevirmenlerimiz tarafından çeviri işleminiz tamamlandığı takdirde, kalite kontrol sürecimiz başlar. Dökümanınızın size tesliminden önce, kalite kontrol ekibimiz ve editörlerimiz tarafından ayrıntılı kontrol edilir ve editörlerimizin onayından sonra, dökümanınız size teslim edilir. Dökümanınızı yeminli veya  noter onaylı talep ettiğiniz takdirde çeviri işlemi bitimiyle aynı gün noter onay işlemi gerçekleştirilip yine aynı gün tarafınıza ücretsiz ve hızlı bir şekilde kargolanır. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda destek ve ücretsiz revize sürecimiz başlar ve en geç 1 saat içerisinde sorun giderilir.

Çevirileriniz  gerek 1 sayfa gerekse 1000 sayfa farketmeksizin aynı özen ve titizliklikle yapılır. Sahip olduğumuz tecrübemiz ile, profesyonel, kalite, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi en hızlı teslimat süresi ve en uygun fiyatlarla yerine getirme hedefindeyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Leave a comment